Ülkeler
Diğer Looki Oyunları

Genel iş Şartları (GİK)

1. Aksi belirtilmediği takdirde üyelik ücretsizdir.

2. Looki Publishing GmbH istediği takdirde ücretsiz olan hizmetlere son verebilir.

3. Ücretsiz hizmetlerde belirli bir aylık ulaşıma açık olma zorunluluğu yoktur. Kullanıcıların ücreti ya da ücretsiz hizmetlerdeki aktivitelerinden doğan verileri hiçbir şekilde yayınlama hakkı yoktur. (mesela Forumdaki bilgiler) Looki Community’e bağlandıktan sonraki kişisel bilgiler de kaydedilir.

4. Herhangi bir özel yada hukuki şahsın Looki Publishing GmbH Network’ünde birden fazla hesaba sahip olması yasaktır. Looki Publishing GmbH bu şekildeki hesapları silme hakkına sahiptir. Sahtekarlık denemesi halinde kullanıcıyı bloke etme / suç duyurusunda bulunma hakkı vardır.

5. Looki Publishing GmbH sakıncalı gördüğü isimlerin olması durumunda kullanıcıya ismini değiştirme yada Community’den çıkma hakkı verir. Sakıncalı isimlerden bazıları : şiddet içeren, hakaret içeren, cinsel içerikli, aşırıcı politik görüşleri destekleyen, kişi yada kurumları karalayıcı yada genel olarak bir Community’de kullanıma müsait olmayan isimlerdir.

6. Üyeliğin sona erdirilmesi ekstra sözleşme ile belirlenen yükümlülükler olmadığı sürece her an mümkündür.

7. Bütün kullanıcılar Türkiye Cumhuriyeti yasalarına uymakla yükümlüdürler.

8. Community üyesi olarak bütün Looki Network’üne bağlı sayfalara üye olunur. Bağlandığınız partner sayfasına üye olmanızla başlar ve kayıdınızdan sonra sisteme bağlanan sayfalar için de geçerlidir. Kullanıcı www.looki.de sayfasından yenilikler ile ilgili güncel bilgiler edinebilir. Bazı sayfalar için ise Community başvurusununudışında ekstra bir kayıt ve aktivasyon gerekebilir. Mesela Browser oyunları ve/veya Community’e başvurunuz ile otomatik olarak aktive olmayan ücretli hizmetler v.b. Looki Publishing GmbH’nın ticari bir hizmetinden çıkmanız ya da Looki Community’nin başka bir aktivasyon gerektiren bir hizmetinden ayrılmanız Looki Community’deki kaydınızı silmeniz anlamına gelmez. Üyenin tekrar başvurmadan ve tekrar aktive edilmeden o hizmete katılma hakkı yoktur.

9. Üye ilk kayıdıyla beraber verdiği bilgilerin doğruluğunu garantiler.

10. Üye bilgi formunun tamamını doldurmak zorunda değildir. Ücretli hizmetler için adres ve ödeme şeklinin verilmesi mecburidir. Bu bilgiler verilmeden ücretli hizmetlerin aktivasyonu mümkün değildir.

11. Üye arada sırada Looki Publishing GmbH ve reklam ortaklarından Community hakkında bilgi almayı kabul eder.

12. Looki Publishing GmbH Network’te yazılanların içeriğinden sorumlu değildir.

13. Looki Publishing GmbH istediğinde GİK’leri değiştirme hakkına sahiptir. Üyelerde eksiklikler bulunduğu takdirde üyelikten çıkarılacabileceğine dair bilgilendirilir. Ücretli hizmetler dahilinde ise tutar kullanım oranına bağlı olarak üç hafta içinde geri ödenir.

14. Mahkeme yeri Münster’dir.

15. GİK’lara uyulmaması durumunda Looki Publishing GmbH’nın anlaşmayı tek taraflı ve süresiz olarak feshetme ve zararların karşılanmasını isteme hakkı vardır.

16. Looki Publishing GmbH’nın kendi hizmetlerine sanal olarak kimin iştirak edebileceğine karar verme hakkı vardır.
Looki Publishing GmbH’nın tescilli markasıdır.

Looki Publishing GmbH
Behringstraße 16b
DE-22765 Hamburg

Telefon:
+49 (40) 41 18 85 - 0
Telefax:
+49 (40) 41 18 85 - 255
E-Mail:

DESTEK:
Ticket Sistemi
(Cluster: web3 - Dil: tr)