Ülkeler
Türkiye
Diğer Looki Oyunları

Giriş tarihi
    20.11.2010

Standart Fckral

komutanım param - lerde ne yapmam lazımaskerini satabilirsin;gökdelen,fabrika,ev geliştirebilirsin;askerini savaşa gönderip yok edebilirsin;elindeki hammaddelerini satabilirsin)

Standart birimler

Komutanım bana 1 askerin ve panzersavar piyadenin saldırı gücünü yazabilirmisinyardım bölümündeki birimler tablosonu bakabilirsin)
    Ödül :1.000.000$

Giriş tarihi
    20.06.2011

Kaffee Görevler

1-Merhaba!Esoti bana silah uzmanı olmak için ne gerektiğini sordu.Sanırım beni test ediyo çünkü ünvanlarımın yazdığı kağıt gizemli bir şekilde kayboldu. Bunu öğrenmek için sağ üstteki ünvalara tıkla.Acele et ayak sesleri geliyor.
    2-Aman Tanrım!Her bina farklı puanlar veriyormuş ama ben hangisinin daha çok verdiğini çözemedim ve sağ alttaki bölümde yardım kısmı bende bozuk en çok puanı hangi bina veriyor öğrenirmisin.
    3-Merhaba!Ben ticaretten yakıt alacağım fakat alacağım kişi çok pahalıya satıyor.Bana 1 yakıtın fiyatını öğrenirmisin?Ama acele etmelisin çünkü bu teklifi Bazilde gördü.Bunun için Ticaret Merkezini kullan!
    4-Yaşasın yaz geldi!Öhm Öhm!Benim tatile gitmem lazım fakat saldırı almak istemiyorum ama tatile aldığım cephede herşeyin duracağını biliyorum bunun için bir mod varmış sanırım Tatil Modu cepheni bu moda almak için kaç onay gerekiyor öğrenirmisin.
    5-Evlat!Senin çok iyi geliştiğini görüyorum fakat benim de gelişmem lazım fakat bir adama saldıramıyorum ne aynı ittifaktayız ne de ittifaklarımızın arasında bir anlaşma var ama puanım tutuyor.Cm noob korumasıyla ilgili birşeyler söyledi kaç puana kadar noob korumasında kalınıyor acilen bana öğrenirmisin.
    burakenes tarafından (09.07.2011 Saat 09:45) değiştirildi. Sebep: Ekleme

Lächeln

Alıntı brostopme kullanıcısından alıntı Mesajı göster
    Pssst...Buraya bak ! Rakiplerimin birimlerini,savunmalarını yada hammaddelerini görebilmem için bir miktar casus uçağına ihtiyacım var.Pentagon daki casus birimlerinden benim için 10 tane casus uçağı üretebilir misin ?
    ürettik

Giriş tarihi
    10.07.2011

Birimlere ne kadar ödeyeceğim?

Muhasebe departmanından bir istek aldık. Gelir ve giderleri hesaplamak için yeni bir program yazmışlar. Ne yazık ki, uçak gemilerinin sabit maliyetlerini aktarırıken USS Nimitz biriminin değerini kaybetmişler. Ben hiç almamıştım zaten, Bazilde raporların üstüne kahve dökmüş. Anlayacağın bilgiyi kaybettik, ahh yardımcı olacağını biliyordum. Çok naziksin, hadi bi koşu USS Nimitz biriminin sabit maliyetini öğren de gel.

Giriş tarihi
    07.11.2010

Standart Sıralama

Merhaba asker,
    Bugün devletler arası sıralamanı öğreneceksin. Yukarıdaki menüden 'En İyiler' bölümünü seç ve kaçıncı sırada olduğunu buraya yaz.

Giriş tarihi
    21.06.2011

Standart ?

bu görevler sadece kuzeydemi?

Giriş tarihi
    03.02.2011

Şuan için sadece kuzey cephesinde bulunuyor.
    Cahille girme münakaşaya;
    Ya Sinirini zıplatır Havaya , Yada yazık olur Adabına

Giriş tarihi
    29.08.2010

Kaffee Mimarlık Sertifikası

Heyy!Komutan Mimarlar odası başkanımız başarılı üyelerin birer mimar sertifikası alması gerektiğini düşünüyor.Şimdi her binadan bir tane yap ve aldığın ünvanı yaz.

Ödül:50.000.000 $

Eğer beğenildiyse elmaslar batı cephesine konulabilirmi

Giriş tarihi
    29.06.2011

yalan oldu bu konu..

Giriş tarihi
    15.08.2011

Böse Hava Durumu, Dağıtım ve Saldırı Süresi bi türlü yapmadm .s

Yardım !!!!!!!!!!!!!

Giriş tarihi
    26.03.2011

gayet güzel fiikirler var

Giriş tarihi
    25.07.2011

Komutanım bizim üniversitedeki öğrenciler bişi keşfetmişler sözde "1 birim araştırdığımızda 2 birim açılıo yhani araştırmaları aynı" dio bn bunu bulamadım sn bna söler msin ?

Giriş tarihi
    25.07.2011

Lächeln

Komutanım sizin oralarda hava nasıl ?bana açık hava da savaş düzeni alma zamanını der misin genellikle hep açık oluo oyuna ilk girenlerin hep cahteki birine sorsun

Giriş tarihi
    25.07.2011

Komutanım bizim komuta merkezinin süresi kaç sn acaba ?

+ Konu Cevaplama Paneli
(Cluster: nd03 - Dil: tr)