Ülkeler
Diğer Looki Oyunları

Hukuki Bilgi


Looki Publishing GmbH’nın tescilli markasıdır.

Looki Publishing GmbH
Behringstraße 16b
DE-22765 Hamburg

Telefon:
+49 (40) 41 18 85 - 0
Telefax:
+49 (40) 41 18 85 - 255
E-Mail:

DESTEK:
Ticket Sistemi

CEO: Remco Westermann
Kayıtlı Mahkeme: Amtsgericht Hamburg, HRB 139051
Vergi Numarası: DE275771782

MDStV § 6 Paragrafa göre içerikten sorumlu kişi: Remco Westermann


Hukuki Bilgiler


Tüm hakları saklıdır. Bütün bilgiler Looki Publishing GmbH'nın malıdır. Yayınlanma tarihindeki en yeni bilgileri içerir. Güncellik, doğruluk, bütünlük hakkında bir garanti yoktur ve mesuliyet kabul edilmez. Bunlar hiperlink verilen diğer sayfalar için de geçerlidir. Bu sayfaların içeriği için Looki Publishing GmbH sorumlu değildir.

İnternet sayfalarında verilen bilgiler kati suretle hukuki güvence olarak kullanılamaz. Looki Publishing GmbH gerektiği takdirde içeriği değiştirme hakkına sahiptir. Burada adı geçen konulardan hukuki hak iddia edilemez. Hiçbir teklifin yükümlülüğü yoktur.

Looki Publishing GmbH sayfasında kullanılan bilgilerden doğabilecek direk ya da dolaylı yoldan zararlardan sorumlu değildir. Looki Publishing GmbH ile sayfa kullanıcısı ya da üçüncü kişiler arasında hiç bir hak ve yükümlülük yoktur.

Looki.com.tr 'nin içeriğinin tüm telif hakları saklıdır. Tamamı ya da bir parçası daha önceden yazılı izin olmadan kullanılamaz ve yayınlanamaz.

Looki.com.tr'de bulunan bilgiler ticari olmayan web sitelerinde Looki.com.tr adresi backlink ile belirtilerek kullanılabilir.

Looki Publishing GmbH tarafından yapılmamış olan resimler ilgili şirketlerin telif hakları tadil edilmiştir. Looki Publishing GmbH, tüm web sitelerinde bulunan bilgi veya verilerden, uluslararası hukuk kuralları hariç sadece Almanya yasalarına tabiidir. İşlem ve yargı yeri Münster'dir.

Diğer


Looki.com.tr arasıra PhotoCase.com resimlerini kullanır.
(Cluster: web3 - Dil: tr)